JAK KUPOWAĆ

Zapraszam do obejrzenia propozycji BARDZO.

Na stronie znajdziecie Państwo krótkie kolekcje toreb dostępnych od ręki, a także szeroki wybór toreb na zamówienie.

Domeną BARDZO jest indywidualne podejście do klienta. W poszczególnych kategoriach znajdziecie Państwo formy, w różnym stopniu unikatowe, które powielam, dostosowując je do waszych potrzeb. Jestem otwarta na sugestie i potrzeby klientów.

Od ręki!

To modele toreb i akcesoriów, które są uszyte, gotowe, dostępne na już, czekają na półkach w pracowni. Wystarczy kontakt ze mną z informacją o chęci zakupu. Wysyłam Państwu formalnego maila POTWIERDZENIE PRZYJĘCIA ZAMÓWIENIA (zamówienie ma swój numer, mail zawiera dane do przelewu itp.). Po zaksięgowaniu przelewu wysyłam produkt pod wskazany adres.

Na zamówienie

Produkty na zamówienie to modele niedostępne od ręki, ale możliwe do powtórzenia. Zdarzają się wśród nich unikaty, czyli modele, które dokładnie w takiej  formie jak na zdjęciach nie będą powtarzane. Unikaty mogą inspirować do powstania modeli specjalnie dopasowanych do Państwa potrzeb. Można wybrać fason, rodzaj skóry, kolor, detale i zamówić unikatowy produkt!

Jest też grupa produktów, które można powielić z wykorzystaniem dokładnie tej samej lub bardzo zbliżonej skóry. Każdy przedmiot staram się skrupulatnie opisywać na stronie.

Czas oczekiwania na realizację przedmiotu wynosi od 2 do około 6 tygodni. Przy bardzo drobnych akcesoriach lub bardzo dużych zamówieniach termin ustala się indywidualnie.

Materiały i ich ceny

Dostępność skór jest zmienna. Na półkach pracowni jest wiele błamów skór, które nie są prezentowane na stronie. Wysyłam Państwu mailem zdjęcia takich skór, na życzenie wysyłam pocztą próbki skór. Cena rynkowa skór, tkanin i akcesoriów jest zmienna. Dlatego ceny produktów Na zamówienie określane są jako „od”. 

Kontakt

Jeśli spodobała się Państwu forma torebki, a macie Państwo życzenia jak spersonalizować produkt, to zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Jestem otwarta na modyfikacje i życzenia klientów. W granicach zachowania charakteru i oryginalności projektów (oraz warunków technicznych, jakimi dysponuję) zakładam możliwość powstania bardzo oryginalnego przedmiotu.

Ważna informacja: nie powielam ani nie kopiuję wzorów konkurencji. Szanuję pomysł oraz czas włożony przez drugiego człowieka w zaprojektowanie i wytworzenie oryginalnego przedmiotu.

Telefon: +48 502 115 207

E-mail: justyna.pizio[at]gmail.com
Adres pracowni: ul. Didura 9/6 41-902 Bytom